• +90 (212) 598 4647

Fotoselli Kapı

fotoselli kapılar

Residence, AVM, İş Merkezleri, Hastaneler, Oteller, Devlet daireleri vb. binalarda kullanılmaktadır. Kolay geçiş, hijyen ve enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Fotoselli Kaplar kolay ve pratik kullanımı ile müşterileri memnun ettiği için; inşaat firmalarının tercihettiği bir üründür.

Fotoselli kapı geçiş alanına girer girmez hassas sensörüyle sizi algılar ve otomatik olarak kendiliğinden açılır. Sensör sistemi, ışığa karşı duyarlı dirençlerden oluşan özel bir sistemdir. Dirençler ışık hareketini insan gözüne benzeyen bir yöntemle algılama yeteneğine sahiptir.

Çok fonksiyonlu kullanıma uygundur.Özel profil sistemli tasarımları sayesinde mimari uygulamalarda estetik ve çağdaş çözümler sunarlar. Farklı mimari konumlara göre dizayn edilirler ve montajları yapılır. İstenilen açıda radarlar ile donatılarak açma kapama alanı ayarlanabilir. Lamine, temperli, buzlu cam uygulamaları kolayca uygulanabilmektedir.

Fotoselli kapılar, iç ortamla, dış ortamı; hem hava akımı açısından, hem toz ve rüzgar girişini engelleyerek kontrollü bir şekilde böler. Bu kullanım şekli işletmelerde ısı tasarrufu da sağlamaktadır.

İrtibat Kur


Fotoselli Kapı Ürünleri

Back to Top